Τίτλος : ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ(SGSM0316)
Περιοχή : ΑΘΗΝΑ/ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ
Τελευταία Ενημέρωση : 24/7/2017 1:38:00 μμ

Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Κατέχει την πρώτη θέση σε πωλήσεις ηλεκτρονικών ειδών σε 15 χώρες με πάνω από 1000 φυσικά καταστήματα. Στην Ελλάδα δραστηριοποιείται με 12 φυσικά καταστήματα και το ηλεκτρονικό της κατάστημα www.mediamarkt.gr, με στόχο τη δημιουργία εμπειρίας στον πελάτη.

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Νέες Θέσεις Εργασίας:

Σύμβουλοι Τηλεπικοινωνιακών Συνδέσεων σε όλα τα καταστήματα Media Markt της Αττικής

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες:

Απαραίτητα Προσόντα:

Η εταιρεία παρέχει:

Εμείς αναζητούμε συνεχώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους!

Αν θέλετε να μπείτε στον κόσμο της Media Markt Ελλάς,  με μεγάλη χαρά θα δεχτούμε την αίτησή σας!